PSP 2

Shitet nga: Lirim 04 Gsh 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes psp 2 eshte ne gjendje te rregullt dhe gjithashtu ka wifi skype etj .. nuk eshte perdorur shum dhe ka (10 cd, 8 futboll dhe 2 me kerre)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim