PSP E1000

Shitet nga: PSP E1000 26 Pri 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet PSP E1000 5 muaj i perdorur

E ka memory stick 8GB, mbushesin dhe kabllon per lidhjen e PSP-se me Kompjuter/Loptop

E ka qipin e instaluar qe i pranon lojrat fallc

Po ashtu ka edhe nje CD origjinal


Kontaktoni ne numrin

049 548 551 ose ne e-mail - egza18@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim