Ps3 - Playstation 3

Shitet nga: Valdrin 30 Jan 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
I ndrroj me loja CALL OF DUTY, BETTLEFIELD 3 dhe 4, GTA 5 dhe loja tjera qe me konvenojne.

NDRROHEN.
VIBER: +37744775503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim