Sony 2 dhe 3

Shitet nga: Gentrit 20 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes playstation 2 dhe 3 , 2 esht i ri te gjitha komplet i ka per me shum kontankTo viber +37744808520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim