Sony PlayStation 2

Shitet nga: Ardi 30 Nën 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Sony PlayStation 2 komplet me te gjitha paisjet e nevojshme dhe te gatshme per loj. Sony posedon Usb dhe Memory Card te instaluara 10 loje ne te. Sony eshte ne gjendje perfekte dhe shum i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim