15 cd per sony 3 ne likuidim

Shitet nga: Armir 31 Gsh 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Cd jane mjafte te ruajtura dhe ne cmime mjaft te volitshme
per me shume na shkruani ne viber +38649600825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim