2 CD lojra per PC, Settlers dhe CSI (original)

Shitet nga: CD lojra per PC 01 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 2 CD lojra per PC. The Settlers (5 euro) dhe CSI (me 2 CD, 15 euro). Jane original.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim