2 CD origjinal per playstation 3

Shitet nga: eriol 19 Pri 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Assassin's creed dhe top spin 4 ne gjendje te rregullt pa asnje grithje per 20 € te dyjat, ndersa per vetem njeren
assassin's creed 15€
top spin 15€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim