2 PS3

Shitet nga: Erdon 12 Dhj 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 ps3 ne gjendje te mir njera i ka 320 GB dhe tjetra me pak posedojn 3 gjojstika 2 gta v dy black ops 2 dy black ops 1. Call of duty modern warfare 3 Need for speed fifa 11 edhe resident evil 5 2 headset mikrofon per ps3 qmimi sipas marrveshjes
Viber +377 45 984 976
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim