8 cd lojra per ps3 dhe 3 cd xbox 50 ero gjitha

Shitet nga: besim 21 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
cd jan te gjitha po thuajse te reja ka disa qe si kam lujt hiq veq mi kan pru prej zvicres i kam 8 cd sonit jan 50 ero kurse 3 xbox 20 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim