8 cd sonit 3 dhe xboxx 3 cd

Shitet nga: besim 02 Mar 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jan 8 cd sonit te gjitha 50ero po ashtu 3 cd per xbox 20 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim