BILIARD PA BIRA---KARAMBOLL

Shitet nga: AL49 22 Dhj 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes biliardon pa bira KARAMBOLL. CMIMI 280 EURO.NE GJENDJE TE RREGULLT. INFO NE NUMRIN 049439513 NESE SKA QASJE ATHER NE WIBER DHE WHATSAP NE NUMRIN +381637519095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim