BLEJ PLAY STATION 3 ME DY GJOESTIKA

Shitet nga: Arben 18 Tet 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej ps 3 me 2 gjoestika. Te jete ne gjendje te mire dhe mos te jet defekt. Shkruani ne viber... Cmimi te jet sa me i arsyeshem. Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim