Bej ndrim PS-Vita me nje Nintendo 3ds

Shitet nga: Ruhan 24 Nën 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bej ndrim nje psvita te re me nje nintendo 3ds
Psvita eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte e re por nuk ka loj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim