Boxer

Shitet nga: Naim 26 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes boxer i ri punon me rrym 220 volt punon me pare Euro gjithashtu mund te sigurojm Topa rezerv dhe pjes te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim