CD PLAYSTATION 3

Shitet nga: bujar 25 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES KETO CD PER PLAYSTATION 3
PES 2013---30euro.
Pes 2014--- 20 euro.
Fifa 14---- 20 EURO
GTA 4 .....15 EURO
MOTO GP--15 EURO
NEED FOR SPED 15 EURO
TEKEN 6 15 EURO .

cmimet e diskutueshme

Cd jane origjinale pa asnje grith. per informata ne whatsap dhe viber ne te njejtin numer 049439513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim