CD e PlayStation3 NHL 11 dhe FIFA Street3

Shitet nga: Orik 15 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Nuk jane fare te perdoruna pasi vetem sa jan blere
Ja vlen qe ta merrni
50€ jan te dyjat kurse njera eshte 25€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim