CD per sony play station 3(origjinale)

Shitet nga: Loni 13 Qer 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes disa cd per sony play station 3, Cd-t jan origjinale dhe ne gjendje te rregullt, kush I mer te.gjitha bejm zbritje, per me shum mund te.me kontaktoni ne +38649893030 ky numer funksionon edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim