Cd per ps3 advenced warfare

Shitet nga: elion 08 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
cd advenced warfare eshte loj per ps3 shum e ruajtur dhe nuk eshte e gervishur askund loja eshte e call of duty dhe eshte loja e parafundit pas bo3 te dalur 3 dit me pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim