Cd ps3,posedoj viber & whatsapp

Shitet nga: Arsim 01 Mar 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten ose bej ndrrim cd te ps3 , jan ne gjendje te shkelqyshme , deshiroj te bej ndrrim
te interesuarit mund te me kontaktojn , cd jan te reja nuk
jan te vjetra., arsyja pse pi shes ose bej ndrrim esht pasi qe misionet i kam mbaru dhe deshiroj te luaj me tjera.

Fifa14 25€
Fifa13 15€
Starwars 20€
GTA 4 20€
Motorstorm 15€
GranTurismo5 15€
Need for speed(undercover) 15€
Need for speed(The Run) 15€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim