Controllera (joysticka) per pa3 dhe 5 lojra

Shitet nga: Drilon tahiri 10 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Controllerat shiten ka 15€ secili
Assassins creed 3 15€
Assassins creed brotherhood 15€
Army of two 10€
Nhl 09 5€
Nese dikush i merr 2 loja ose ma shum ja dho ede sniper ghost warrior falas se oshtnni loj qe n disa ps3 nuk bon nuk e di pse

T interesuarit le tem shkrujn n viber +38649831327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim