E SHITUR -Nintendo Wii, me100 loje h.disk te jas..

Shitet nga: Arben 16 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Nintendo Wii ne gjendje shume te mire. Eshte me disk te jashtem 250Gb ne te cilen i kam mbi 105 loje . Shume tituj te lojrave me te njohura i keni te instaluar.
Ka 2 joystick me nunchunk dhe shume aksesor shtese per me i ba lojrat me interesante si : timona, reketa, pistolet, baseball, paisje mbrojtese te joystikeve....
canten e vete origjinale, gjithashtu senzorin e levizjeve etj,..

Mundet edhe nderrim me ndonje pasije elektronike!

shikoni edhe kete shpallje te tabletit surface RT 64 Gb me tastature, per ndonje te interesuar :

http://merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1742663
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim