FIFA 15

Shitet nga: Valon 20 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Loje per PlayStation 4. E perdorur per nje kohe shume te shkurter. E ruajtur dhe pa asnje defekt. FIFA 15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim