Fifa 15 ps4 20 euro dhe Mortal Kombat X ps4 30 eur

Shitet nga: Edi 09 Sht 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten keto dy loje per ps4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim