GIRI SERVISIM PLAYSTATION 2 3 XBOX360 Wi

Shitet nga: Giri 22 Nën 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
GIRI-SERVISIM- SONY PLAYSTATION 3-2 --wii --xbox

SONY PLAYSTATION 3

RREGULLIMIN E SONY 3 SONY 2 TE GJITHA DEFEKTET.

INSTALIMIN E LOJVE ME MULTIMAN 1 LOJ ESHT 1 EURO.

Downgrade DMTH... ME BA SONY 3 ME QIP ME MULTIMAN QMIMI ESHT 15 EURO ME LOJ GRATIS...VEQ KETO SERI I BEJM...PS3 SLIM----CECH-2004 A. CECH-2004 B. CECH-2504 A. CECH-2504B....
PS3 FAT---CECHH04. CECHK04. CECHL04 CECHM04. CECHJ04. CECHP04. CECHQ04 ETJ...

SONY PLAYSTATION 2

RREGULLIMIN E SONY 2 TE GJITHA DEFEKTET

BEJM INSTALIMIN E LOJVE NE USB. 1 LOJ 1EURO...

BEJM SONY 2 ME USB LOJT MI LUJT PREJ USB...

BEJM CD LOJ PER PS2 SONY 2 ME POROSI... 1 LOJ 1 EURO.

BEJM INSTALIMIN E QIP NE PS2...ETJ

NINTENDO Wii

RREGULLIMIN E WII TE GJITHA DEFEKTET

BEJM Wii ME QIP.

BEJM INSTALIMIN E LOJVE NE USB DHE NE EXTRANAL HDD.

BEJM EDHE LOJ ME POROSI 1 LOJ 1 EURO.

BEJM SHITJEN SONY ME QIP ME LOJ 210 EURO
PER SHITJE

TEL 049 888 344
045 803 859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim