GTA 4 dhe COD Modern Warfare 2 per PS3

Shitet nga: yll 30 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes "Gta 4 Episodes from Liberty City" dhe "Call of Duty Modern Warfare 2" . CD jan ne gjendje te rregullt . Punojn ne te gjith Sony Playstation 3 . Cmimi per nje CD eshte 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim