GTA 4 dhe Uncharted 1 per Playstation 3 ( PS3 ) ..

Shitet nga: Diorit Bajrami 06 Pri 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten dy CD bashk me qmim prej 15 euro dyjat. GTA 4 ne gjendje te re dhe po ashtu Uncharted 1 ne gjendje pothuajse te re.
Bashke shiten me qmim 15 euro, ndersa ndamas ka 10 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim