HD hard disk 500 GB-320 GB-250 GB-160

Shitet nga: Fatmir 26 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kEMI HD hard disk -500 GB --320 gb ++250 GB ++ 160 gb PER PS3 dhe LAPTOP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim