Hitman Absolution & Assassin's Creed 3 PS3

Shitet nga: Guri 25 Jan 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Hitman Absolution dhe Assasin's Creed 3 per ps3, tperdorne ama skan defekt. Dyjat bashk 10 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim