IInstalimin e qipit (flash) Lt 3.0 per xbox 360!!!

Shitet nga: Xbox 360 service 12 Gsh 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejm shitjen dhe servisimin e Xbox 360 me qmime te lira!!!!
Shitjen e pjeseve perciellese per xbox 360!!!!
**Instalimin e qipit (flash) Lt 3.0 per leximin e cd-ve kopje vetem 20 euro!!!**
Modifikimin e sistemit te ftofjes per parandalimin e tejnxehjes per vetem 15 euro!!!
Rregullimi i RROD (Red Ring of Death) (Tri drita kuqe) per vetem 20 euro!!!!
Servisimin e adaptereve (power supply) me qmime te lira!!

Kontaktoni me email

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim