Inventar per sony

Shitet nga: Sony 10 Jan 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
3 sony 3 multimen 3 cop Tv lcd 32inq 4 karrika edhe 8 gjestika si dhe paisjet percjellse kablo mbajtse etj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim