Inventar te Sony Playstation komplet 13 cop

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arian 15 Dhj 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes invertar te Sony Playstation komplet 13 cop .
Sony te gjithe jane ps3 dhe jane ne gjendje te rregullt .
Sony + Televizor + Ulese etj te gjitha qka nevojiten qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim