Iphone 4 dhe ps2

Shitet nga: laurent gashi 24 Shk 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
iphone 4 ka 16 GB ngjyra i bardh nuk ka asnje defekt
playstation 2 ka te gjitha gjerat e nevojitshme
kush eshte i interesuar per nderrim me playstation 3 thirrni ne telefon ose dergoni email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim