Joystick (gjystik), doreza

Shitet nga: Global Service 22 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Joystick per kompjuter, lojera, me usb cable.
rreth 5 lloje, si me shumice dhe pakice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim