Kablla per XBOX 360 te thjesht dhe dy Komponent

Shitet nga: Assasin Cread 1 dhe 2 per PS3 06 Shk 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 2 lloj Kablla per XBOX 360 qe lidhet ne TV e thjesht dhe ata qe e shendrron ne HDMI kabell quhen Kablla 2 koponent.

Nuk i ndaj i dha vetem bashk cmimi vetem 10 euro per 2 kabllat

044238344 - Viber
049177089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim