Karriga per Playstation

Shitet nga: al49 26 Tet 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes karrigat I kom perdor ne playstation jane 13 qifte kshtu sikur ne foto
info ne numrin 049439513 me kete numer ne whatsap dhe wiber +38649439513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim