Loja Per Playstation 3 Origjinal

Shitet nga: Ps3 Games 14 Qer 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
- Shes loja per Playsation 3 te gjitha jane te po sa ardhura ne Kosove jane ne gjendje shume te mire dhe me qmime te arsyeshme!!!

-GTA 5 = 25€ -
-FIFA 15 = 25€ -
-HOMEFRONT 20€ -
-FIGHT NIGHT CHAMPION =10€ -
-BATMAN ARKHAM ASYLUM =10€ -
-GOD OF WAR 3 = 15€ -
-CALL OF DUTTY BLACKOPS = 10€ -
-FALLOUT NEW VEGAS 15€ -
-UNCHARTED 2 & 3 = 10-15€ -
-BATMAN ARKHAM CITY = 10€ -
-THE BOURNE CONSPIRACY =10€ -
-ARMY OF TWO =10€ -
-MODERN WARFARE 2 =10€ -
-FIFA 14 =10€ -
-PRINCE OF PERSIA =10€ -
-ALONE IN THE DARK INFERNO = 10€ -
-FEAR 2 =10€ -
-MOTOR STORM =10€ -
-SKATE 3 =10€ -
-NEED FOR SPEED MOST WANTED =10€ -
-NEED FOR SPEED HOT PERSUIT = 10€ -
-RESIDENT EVIL 10€ -
-ASSASSIN CREED REVELATIONS =10€ -
-FAR CRY 3 =15€ -
-JUST CAUSE LIMITED EDITION =15€ -
-BORDERLLAND =15€ -
-HEAVY RAIN =10€ -
-TOMB RAIDER =10€ -
-SINGULARITY =10€ -
-CRYSIS 2 =10€ -
-BATTELFIELD 3 =10€ -
-CALL OF DUTTY WORLD AT WAR =15€ -
-CALL OF DUTTY 4 =15€ -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim