NINTENDO 3 DS PER FEMI

Shitet nga: Dili 23 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Lojr Nintendo 3DS. Me 10 lojra te ndryshme shum pak e perdorur
ka edhe WILES dhe FOTO APARAT DHE KAMER
mundeni te kontaktoni edhe ne viber 00386-49-388-999

ose ne 045 566 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim