Nderrohet me Iphone 5S ose mvaret

Shitet nga: Ps3 Slim 160Gb dhe Samsung S3 Mini Nderrohen 13 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Ps3 Slim 160 Gb me Dy Joystick-a punon super dhe samsung S3 Mini si i ri. Shiten veqmas ose nderrohen me Iphone .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim