Nintendo DS me dy loja

Shitet nga: denis 30 Jan 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ninteno ds e ardhur prej gjermanis me 2 loja dhe adapter esht pak i thym po punon super numri 044972850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim