Nintendo Wii

Shitet nga: Milot 02 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Nintedo Wii nga Franca, nuk eshte perdorur dhe eshte i ri. Ka 2 joystick-a dhe nje CD me loje sportive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim