Nintendo Wii

Shitet nga: Enes 31 Gsh 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Nintendo Wii.Ka prejardhje nga Zvicrra.E kompletuar bashk me kablla,2 digitrona,nje vollon,2 nunchucka,2 mbrojtse te digitronave dhe 3 cd.CD jane:Wii Sports,Need For Speed dhe Super Mario Galaxy.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim