PES 2013 PLATINIUM PATCH 15-16 PS3

Shitet nga: PS3 22 Dhj 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
PES 2013 PATCH -- VJEN SI ASNJEHER ME PAR, TRANSFERIMET E REJA - LOJTARET ME FYTYRA DHE FLOKE ORIGJINAL + TATUAZHET - SUPERLIGA SHQIPTARE + SKUADRAT ME TE MIRA TE KOSOVES KLASIKET E REJA ME STEMA ORIGJINALE DHE UNIFORMA ORIGJINALE -- STADIUMET HD ME FUSHA HD + DEBOR (QE VJEN PER HER TE PAR ) LOGOT 3D + KOMBETARJA UNFORMAT E SKUADRAVE ORIGJINALE ME TE GJITH DETAJET ... Gjithashu instalojme DATAPACK 6.00 Per PES 2013 I cili esht shum i rendesishem per te gjith patchet e reja
Per me teper na vizitoni ne : http://www.lojeraplaystation.wix.com/network
ose ne faqen tone te Facebook : https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana
Sqarim : Neqoftese e doni patch-in ne USB cmimi eshte 29 euro deri ne daten 31/12/2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim