PIKADO-BILIARD Te REJA SHITEN OSE NDRIM ME VETUR

Shitet nga: bashkim 29 Qer 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes biljardo te reja profesionale si dhe kam 3 pikado ne gjendje pune shum te mira pothuaj se te reja

044 797 162
049 364 358
BILARD BILJARD BILJARDO ZEKI BILIARDO PING PONG SONY PLAYSTATION pc kompjutera fllipera rraketaqki fabi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim