PIKADO+BILIARD

Shitet nga: ALI49 19 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes urgjentisht Pikadon dhe biliardin pa bira. me keglla ne gjendje te rregullt i kom perdor veht .. per info ne whatsap dhe wiber +381637519095
BILIARD 200 EURO
PIKADO 300 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim