PIKADO

Shitet nga: Ali 17 Dhj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES PIKADON. VETEM 220 EURO. KA DEFEKT ME FOLI DHE ME SIGURESA NUK DHEZ SHKAKU I SIGURESAV.
FOTOT ORIGJINALE TE PIKADOS. RRJETEN E KA SHUM TE RUAJTUN SHIHET NFOTO. INFO NE NUMRIN 049439513 NESE NUK KA QASJE NE WHATSAP DHE VIBER NE NUMRIN.+381637519095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim