PLAYSTATION 2

Shitet nga: Ed Haliti 18 Sht 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet playstation 2 me memory card 16mb me nje gjojstik me kabllen per rrym dhe televizore.Jo shume i perdorur dhe me cd DON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim