PLAYSTATION 3

Shitet nga: A.R. 24 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES PS3 NE GJENDJE TE RREGULLT ME CD ME NJE XHOSTIK ORIGJINAL NE GJENDJE TE RREGULLT XHOSTIKI DHE SONI JANE THUAJSE TE RI. FOTOT JANE ORIGJINALE TE SONIT. CMIMI OSHT 175 I DISKUTUESHEM. PER CDO INFO NE NUMRIN 049439513 ME KETE NUMER EDHE NE WHATSAP DHE VIBER.

POASHTU SHES EDHE NJE SONI3 SLIM ESHTE ME DEFEKT NUK I LEXON CD. ME NJE XHOSTIK NE GJENDJE TE RREGULT. ME 6 CD CMIMI 125 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim