PLAYSTATION

Shitet nga: al49 07 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes playstation2 ne gjendje te rregullt pa asnje defekt. Cmimi60 euro. Soni eshte i ruajtun dhe xhostikt i ka origjinal shum pak te perdort gati te ri. Vjen me 6 loja ne memori kard. Pes2013. Pes2014.GTA.NED FOR SPED. DELTA FORCE. SMACK DOWN. INFO WHATSAP DHE WIBER +381637519095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim