PS VITA

Shitet nga: Fidan Rama 16 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet PlayStation Vita ne gjendje shume te rregullt. Lidhet nepermjet wierlesit ne Ps3 dhe Ps4. Gjithashtu ne te mund te instalohen Facebook Skype youtube etj, punon ne form te tabletit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim